18.3 C
poniedziałek, 6 maja 2024 r.

Zawodnicy Siódemki na podium

W sobotę 2 października w Wolborzu (woj. Łódzkie) odbył się Finał Ogólnopolski XXVI Masowych Biegów Przełajowych, których organizatorem są Ludowe Zespoły Sportowe. Wystartowało 4 zawodników Siódemki z grupy trenera Dariusza Dąbrowskiego, wszyscy zameldowali się na podium w swoich kategoriach wiekowych.

Bieg na 4 km seniorek z dużą przewagą wygrała Martyna Budziłek, w kategorii U-20 na 3 km także zwyciężyła zawodniczka Siódemki – Izabela Marcińczyk. W kategorii U-16 – bieg rozgrywano na dystansie 2 km; pierwsze miejsce wywalczyła Małgorzata Wierzbowska. Na takim samym dystansie rywalizowali młodzicy (U-16), tu brązowy medal zdobył Artur Mrozek.