Zatrzymany za kradzież

REKLAMA

Dzięki szczegółowemu rysopisowi, policjanci wydziału patrolowego już po kilku minutach zatrzymali podejrzanego o kradzież telefonu komórkowego.

REKLAMA

W sobotę wieczorem dwie młode mieszkanki Ostrołęki spacerowały w rejonie mostu kolejowego. W pewnym momencie podszedł do nich 30-letni mężczyzna, który próbował wyrwać jednej z nich torebkę. Mówi młodszy aspirant Bożena Piersa z Komendy Miejskiej Policji.

Mężczyzna przyznał się do kradzieży, będzie odpowiadał przed sądem.

KJ

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT