ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI

REKLAMA

Makowscy policjanci zatrzymali 30 latka, który posiadał przy sobie substancję psychotropową. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że to amfetamina.

REKLAMA

W poniedziałek wieczorem uwagę policjantów patrolujących ulice w Makowie Mazowieckim zwrócił mężczyzna, który na widok zbliżającego się radiowozu zaczął okazywać zdenerwowanie. Jak się wkrótce okazało 30 latek miał przy sobie amfetaminę.

Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT