Zatrzymany na gorącym uczynku

REKLAMA

Policjanci wydziału patrolowego zatrzymali na gorącym uczynku podejrzanego o włamania do piwnic w Ostrołęce.

REKLAMA

4 lutego br. dyżurny ostrołęckiej komendy został powiadomiony o kradzieży w jednej z piwnic węgla, materiałów budowlanych oraz pralki. W wyniku  podjętych działań mundurowi zatrzymali 23-letniego ostrołęczanina. Odzyskano również pralkę.

W toku czynności ustalono, że mężczyzna pod koniec ubiegłego miesiąca również okradł inną piwnicę. Jego łupem padł węgiel. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed Sądem.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT