Zatrzymani wandale samochodów

REKLAMA

Wandale samochodów wpadli, bo głośno o tym rozmawiali.

REKLAMA

Jeden z mieszkańców poinformował dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim, że usłyszał jak idący ulicą młodzi mężczyźni rozmawiali o tym jak zniszczyli trzy samochody zaparkowane na jednym z osiedli.

Mundurowi wydziału prewencji zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 17 i 34 lat. Obaj są mieszkańcami Makowa Maz. Mówi sierżant Monika Szachta.

Za popełnione przestępstwo grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

KJ

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT