Zatrzymana za kradzież torebki

REKLAMA

Kryminalni z Ostrołęki zatrzymali złodziejkę torebki. Odzyskali skradzione mienie

REKLAMA

Do kradzieży doszło w jednej z przychodni lekarskich na osiedlu Centrum. Według wstępnych ustaleń sprawczyni wykorzystała nieuwagę pokrzywdzonej, gdy ta zakładała kurtkę. Torebka leżała na krześle. W środku były pieniądze
i karty płatnicze.

Wczoraj policjanci operacyjni ostrołęckiego wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu zatrzymali podejrzaną. Kobieta złożyła wyjaśnienia i przyznałą się do zarzucanego czynu. Policjanci odzyskali m.in. torebkę, karty płatnicze
i dowód osobisty.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT