Zarzuty za uszkodzenie pojazdów

REKLAMA

21-latek odpowie za zniszczenie samochodów na ulicy Psarskiego. Informowaliśmy o zdarzeniu na przełomie roku. Policjanci ostrołęckiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zrobili kolejny krok w kierunku pociągnięcia do odpowiedzialności osób odpowiedzialnej za uszkodzenia pojazdów.

REKLAMA

Poinformował podkom. Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP w Ostrołęce
21 letni ostrołęczanin przyznał się do zarzucanych czynów. Postępowanie jest w toku.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT