zarybianie Narwi

REKLAMA

Z inicjatywy okręgu mazowieckiego PZW w Warszawie,  przy udziale wędkarzy z koła nr 38 Narew w Ostrołęce, zostanie przeprowadzona akcja zarybiania Narwi narybkiem suma.

REKLAMA

W ubiegłym roku do Narwi wpuszczono 460 kilogramów ryb, jak poinformował Andrzej Raszkiewicz, wiceprezes Koła Narew, sumy ważące nawet 1,5 kilograma są przystosowane do samodzielnego życia.

Tradycją i obowiązkiem wędkarzy jest zarybianie rzeki Narew przyznał prezes koła numer 38.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT