back to top
20.5 C
Ostrołęka
poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.

Zapomniane boiska przejdą metamorfozę

REKLAMA

Zapomniane boiska przejdą niebawem metamorfozę i zostaną przygotowane do sezonu letniego.  Prezydent Ostrołęki odpowiedział na interpelację Mariusza Łuby.

O dobry stan boisk na ostrołęckich plażach zabiega radny Mariusz Łuba do, którego zwrócili się przedstawiciele środowisk sportowych.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

„Z prośbą o pomoc w dostosowaniu boisk do sezonu letniego zwrócili się do mnie ostrołęccy sportowcy. Tuż przed rozpoczęciem sezonu proszą o przegrabienie, usunięcie szkieł i innych niebezpiecznych elementów oraz ewentualne uzupełnienie piachu na boiskach zarówno na plaży miejskiej jak i na boiskach przy moście im. gen. A. Madalińskiego. Dodatkowo proponuję skoszenie trawy. Proszę o pozytywne rozpatrzenie prośby” – pisze radny Mariusz Łuba.

Po sygnałach jakie zgłosił radny, MZOS-TiIT poprosił prezydenta o możliwość administrowania tego terenu. Mowa tu o boiskach do siatkówki plażowej przy moście im. gen. A. Madalińskiego. To bardzo dobra wiadomość, gdyż do tej pory o boiska dbali sportowcy.

Jak się okazuje to nie koniec dobrych wiadomości. Prezydent Łukasz Kulik zdradził, że w miejscu powstanie dodatkowa strefa do wypoczynku w sezonie letnim. W pierwszym etapie nastąpi oczyszczenie terenu, odtworzenie boisk do siatkówki, instalacja koszy na śmieci i ławek.

Będziemy śledzili dalsze poczynania w tej sprawie. To tematu powrócimy.

Foto. Google

Czytaj więcej

4 KOMENTARZY

Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

4
0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex