Zakończyli cykl spotkań grupowych z wizażystą w ramach programu pn. ”Wracam na rynek pracy”

REKLAMA

W czwartek uczestnicy projektu realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce ”Wracam na rynek pracy” zakończyli cykl spotkań grupowych z wizażystą.

REKLAMA

Argumentem do zatrudnienia będzie również umiejętność udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Oficjalne zakończenie projektu zaplanowano na 27 grudnia poinformowała Grażyna Piersa koordynator.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT