Zakończyła się VII edycja kursu samoobrony

REKLAMA

Zakończyła się VII edycja kursu samoobrony pn. 'Bądź bezpieczna’. Uroczystość odbyła się 3 lutego w Urzędzie Miasta Ostrołęki.

REKLAMA

W VII edycji kursu wzięło udział 30 kobiet. Szkolenie ma na celu przygotować panie do obrony własnej, aby zwiększyć ich poczucie bezpieczeństwa – poinformował aspirant Sylwester Marczak, pełniący obowiązki oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Już niebawem kolejne edycje.

Kurs samoobrony realizowany jest od kilku lat w Ostrołęce, a od niedawna na terenie powiatu ostrołęckiego. Łącznie z programu skorzystało ponad 300 kobiet.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT