Zakończyła się czterodniowa wizyta ostrołęckich samorządowców na Węgrzech w partnerskim mieście Balassagyarmat

REKLAMA

Inicjatywa realizowana była w ramach unijnego programu w zakresie turystyki i wymiany kulturalnej. Spotkanie wspomina Janusz Kotowski, prezydent Ostrołęki.

REKLAMA

Ostrołękę reprezentowali również wiceprezydent Grzegorz Płocha, przewodniczący Rady Miasta Dariusz Maciak oraz radny Mariusz Mierzejewski. Nasi samorządowcy okazali się bezkonkurencyjni w zmaganiach sportowych.

Podkreślił prezydent miasta.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT