Zakończył się pierwszy etap renowacji Kapliczki Dylewskiej w Kadzidle

REKLAMA

Po kilku tygodniach ciężkiej pracy dobiega końca pierwszy etap renowacji Kapliczki Dylewskiej w Kadzidle, jak podkreśla Dariusz Łukaszewski wójt Gminy obiektu bardzo ważnego bowiem związanego z księdzem Mieszko.

Obraz o tyle ciekawy, że został namalowany przez wileńską malarkę Łucję Bałuzukiewicz, która z kolei była uczennicą Olgi Boznańskiej.

W przyszłym roku jeśli Gminie uda się pozyskać środki unijne będą prowadzone dalsze prace związane z terenem na którym położona jest Kapliczka Dylewska.

REKLAMA

FI

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT