Zakończył się pierwszy etap przebudowy ulicy Słowackiego – informuje Urząd Miasta

REKLAMA

Wjeżdżający do Ostrołęki od strony Ostrowi Mazowieckiej nie odczuwają już różnicy na granicy z Rzekuniem.

REKLAMA

Kilkusetmetrowy odcinek ulicy został gruntownie wyremontowany. Oprócz nowej nawierzchni pojawiały się także chodniki i ścieżki rowerowe. Usytuowana przed przejazdem wysepka ułatwia zjazd w ulicę Kolejową. Poprawił się zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo użytkowników na tym przygranicznym z gminą Rzekuń odcinku drogi wojewódzkiej nr 627. Obecnie Miasto przygotowuje się do remontu pozostałej części ulicy wiodącej do centrum Ostrołęki.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT