Zakończenie roku szkolnego szóstoklasistów

REKLAMA

Wczoraj po sześciu latach nauki uczniowie Szkół Podstawowych odebrali świadectwa, pożegnali się ze swoimi nauczycielami i młodszymi kolegami. Na nie jednym oku pojawiła się łezka. Zostały tylko wspomnienia.

REKLAMA

Mówiła Beata Kowalczyk dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrołęce.

Dla blisko 5 mln (4 mln 757 tys.) dzieci i młodzieży oraz około 662 tys. nauczycieli dziś zakończy się rok szkolny 2012/2013. Około 352 tys. dzieci kończących I klasy szkoły podstawowej otrzyma swoje pierwsze świadectwa szkolne.

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT