Zaduszki z duchami

REKLAMA

Tradycją Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrołęce stały się organizowane w listopadzie zaduszki poetyckie, które wprowadzają w nastrój refleksji, zadumy nad mijającym czasem i nieodwracalnymi wyrokami losu. 6 listopada w Klubie przy Studziennej poeci poetom czytali wiersze.

REKLAMA

Mówiła Sabina Malinowska, wicedyrektor biblioteki.
Ciemności  Klubu przy Studziennej rozjaśniły świece, a zgromadzonych na spotkaniu nawiedziły duchy dawnej Ostrołęki.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT