back to top
5.5 C
Ostrołęka
niedziela, 21 kwietnia 2024 r.

Zabezpieczono ponad pół kilograma narkotyków

REKLAMA

Znaczne ilości narkotyków oraz przedmioty i gotówkę mogące mieć związek z czynami zabronionymi zabezpieczyli policjanci z Ostrołęki. Zatrzymali dwie osoby.

Mundurowi ustalili, że młoda kobieta posiada znaczne ilości narkotyków i może nimi handlować. Zabezpieczyli amfetaminę, mefedron, marihuanę, a także znaczną kwotę pieniędzy i przedmioty mogące mieć związek z przestępstwami narkotykowymi. Łącznie zabezpieczono około 4000 porcji handlowych narkotyków.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Zatrzymano kobietę i mężczyznę. Zebrany w sprawie przez Komendę Miejska Policji i Prokuraturę Rejonową w Ostrołęce materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanym zarzutów związanych z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomani.

Wobec kobiety sąd na wniosek Prokuratora zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Dalsze czynności w tej sprawie pod nadzorem Prokuratury prowadzą policjanci z ostrołęckiego Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex