Zabezpieczajcie nowo budowane i niezamieszkałe domy

REKLAMA

Ostrołęccy policjanci szukają sprawców dwóch włamań do nowo budowanych domów i jednego mieszkania. Ukradli m.in. przewody elektryczne, wyposażenie łazienek oraz elektronarzędzia. Policja apeluje do właścicieli o zabezpieczanie swoich domów.   

REKLAMA

Zwracajmy także uwagę na osoby obce chodzące po klatkach schodowych, oglądające mieszkania. Uważajmy komu otwieramy drzwi, gdy zadzwoni domofon.

Apelował młodszy aspirant Tomasz Żerański.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT