Zabawy z Biblioteką Osiedlową Nr 3

REKLAMA

Biblioteka Osiedlowa Nr 3 w Ostrołęce (ul. Sienkiewicza 27) proponuje w okresie ferii zimowych uczniom szkól podstawowych zabawy literackie, zajęcia plastyczne oraz łamigłówki i gry.

REKLAMA

W programie przewidziano m.in konkurs na najbardziej interesujący wiersz, warsztaty na masie solnej, zajęcia o tematyce krajoznawczej. Spotkania zakończy wystawa prac wykonanych przez najmłodszych.

Program  zajęć:

28.01 (poniedziałek):  Czytanie  poezji dziecięcej. Konkurs  na  najładniejszą  interpretację  wiersza. Ilustracje  do  wierszy.
29.01  (wtorek):  Zabawy  i  gry  'stolikowe”. Turniej  gier  planszowych.
30.01 (środa): Zabawa   origami. Tworzenie  kwiatów  metodą  origami  i z  bibuły.
1.02 (piątek): Szaleństwa  z  masy  solnej (realizacja  własnych  pomysłów).
4.02 (poniedziałek):  Wykańczanie  prac  z  masy  solnej.  Prezentacja.
5.02  (wtorek): Wędrowanie po kontynentach. Poznajemy  gry  i  zabawy  dla  dzieci  z  innych  krajów.
6.02 (środa):  Burza  mózgów – kalambury, labirynty, krzyżówki, rebusy, wyrazy  trudne  ważne  i  ciekawe (konkurs  wiedzy).
8.02 (piątek): Zakończenie  ferii  na  słodko. Podsumowanie,  rozdanie  pamiątkowych dyplomów.  Wystawa  prac.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT