Zabawa karnawałowa na osiedlu Dzieci Polskich

REKLAMA

Rada Osiedla Dzieci Polskich zaprasza najmłodszych mieszkańców tej części Ostrołęki na zabawę karnawałową. Impreza odbędzie się 8 lutego o godz. 13 w Klubie Lokator Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej, uczestniczyć w niej mogą dzieci w wieku od 3 do 8 lat.

REKLAMA

Uczestników zabawy należy zgłosić telefonicznie 516 090 115. Spotkanie uatrakcyjni wizyta Świętego Mikołaj, który obdaruje dzieci słodyczami.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT