Z roku na rok przybywa ostrołęczan

REKLAMA

Według prognoz Głównego Urzędu Statystycznego, do 2035 r. liczba Polaków ma spaść o ponad 2 miliony.

REKLAMA

Tymczasem w powiecie ostrołęckim, w kwestii urodzeń, od kilku lat możemy zauważyć tendencję rosnącą.

W 2010 r., ilość urodzeń wyniosła 1572. Najpopularniejsze imiona dla dzieczynek to Julia, Maja, Zuzanna, Aleksandra oraz Amelia. Dla chłopców natomiast Szymon, Jakub, Bartosz, Kacper i Aleksander.

Dane z lipca br. pokazują, że od stycznia przybyło 790 młodych ostrołęczan.

W tym roku najpopularniejsze dziewczęce imię to Julia. Wśród chłopców największą popularnością cieszy się Kacper.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT