Z promilami bez wymaganego oświetlenia

REKLAMA

Policjanci ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego zatrzymali w Rzekuniu rowerzystkę, która nie miała wymaganego oświetlenia i była pijana.

REKLAMA

Badanie trzeźwości wykazało, że 46-latka miała w swoim organizmie 2,4 promila alkoholu. Po wykonanych czynnościach, w trosce o jej bezpieczeństwo, policjanci odwieźli ją do domu.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT