Z profilaktyką do kina

REKLAMA

Była profilaktyka w szkołach, przedszkolach, świetlicach, teraz zagościła w ostrołęckim Kinie Jantar. Film 'My już wiemy, a TY” będzie wyświetlany przed każdym seansem.

REKLAMA

Tydzień temu wystartowała kampania społeczna pod takim samym tytułem. Mówi st.asp. Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.  

Patronat honorowy nad kampanią objęli prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski i Komendant Miejski Policji insp. Stanisław Szcześniak.

 

fot. kwp.radom.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT