Z nożem na 13-latka

REKLAMA

Dwóch nastolatków napadło na dzieci wracające ze szkoły. Grożąc, że użyją noża, wymusili od uczniów telefony komórkowe warte w sumie 1500 złotych. Do rozboju doszło w środę (8 lutego) w Łomży.

REKLAMA

Poinformowała Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. W wyniku działań policji, sprawcy przyznali się do winy. Przy jednym z nich znaleziono jeden z telefonów.

Młodszy ze sprawców będzie odpowiadał przed sądem rodzinnym, starszy będzie sądzony jak osoba dorosła. Za rozbój grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT