Z muzeum na scenę

REKLAMA

Robert Lipka poprowadził drugie wielopokoleniowe spotkanie w Muzeum Kultury Kurpiowskiej. Przy dzwiękach akordeonu ostrołęczanie wykonali  najpopularniejsze utwory okresu międzywojennego.

REKLAMA

Pasjonaci śpiewania będą mieli okazję wystąpić przed publicznością podczas Nocy Muzeów, a także podczas Festiwalu Twórczości Seniorów w Łochowie.

Śpiewanie w ostrołęckim muzeum odbywa się cyklicznie raz w miesiącu. Idea się sprawdza, po raz kolejny w spotkaniu wzięło udział około 30 osób.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT