XXXVIII sesja Rady Miasta Ostrołęki

REKLAMA

XXXVIII sesja Rady Miasta Ostrołęki odbędzie się 30 kwietnia.

Radni zajmą się między innymi nadaniem nazwy nowej ulicy, projektem ograniczenia nocnej sprzedaży alkoholu oraz zmianami w Programie Osłonowym 'Korpus Wsparcia Seniorów”. W porządku obrad znalazły się również uchwały dotyczące miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla rejonów Starego Miasta i Wojciechowic, a także rozpoczęcie aktualizacji Strategii Rozwoju Ostrołęki do 2030 roku.

REKLAMA

Rada rozpatrzy także kilka projektów uchwał w sprawie nadania odznaki honorowej 'Za zasługi dla miasta Ostrołęki”, a w dalszej części sesji radni zajmą się zmianami w budżecie oraz wieloletniej prognozie finansowej. Zaplanowano również rozpatrzenie informacji sanepidu o stanie bezpieczeństwa sanitarnego miasta za rok 2025.

Obrady rozpoczną się o godzinie 11 w Urzędzie Miasta.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA