XXIV Turnieju im. Aleksandra Harabasza wygrała Pogoń Siedlce

REKLAMA

Drużyna Pogoni Siedlce zwyciężyła w 24. Halowym turnieju piłki nożnej im. Aleksandra Harabasza w Ostrołęce.

REKLAMA

W hali im. A. Gołasia rywalizowało 12 drużyn z rocznika 2005 i młodsi. Rozegrano 48 emocjonujących meczów.

Podsumował Robert Juchniewicz, dyrektor Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej, który był organizatorem zawodów.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT