XXIII sesja Rady Powiatu w Ostrołęce

REKLAMA

W piątek 26 sierpnia odbyła się XXIII sesja Rady Powiatu w Ostrołęce.

REKLAMA

Podjęto uchwały w sprawach m.in: przystąpienia Powiatu Ostrołęckiego do realizacji zadań drogowych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014 – 2020 – Regionalne Inwestycje Terytorialne, określenia szczegółowych warunków i trybu przyznawania nagród pieniężnych za szczególne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury oraz zmian w budżecie powiatu ostrołęckiego na 2016 rok.

Mówił starosta Stanisław Kubeł.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT