XX-lecie III LO w Ostrołęce

REKLAMA

Jubileusz XX-Lecia III Liceum Ogólnokształcącego  świętowała dzisiaj społeczność Zespołu Szkół Nr 5 w Ostrołęce. Obchody rozpoczęła poranna Msza Święta, po której na terenie placówki odbyła się uroczysta gala zwieńczona występami artystycznymi.

REKLAMA

Szkoła powstała w 1997 roku. Od początku dyrektorem placówki jest Waldemar Salis.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT