XX KURPIOWSKIE GRANIE

REKLAMA

Dwudziesty, jubileuszowy Regionalny Przegląd Harmonistów i Skrzypków Ludowych 'Kurpiowskie granie” odbył się w Centrum Kultury – Biblioteki i Sportu w Lelisie. W tegorocznej edycji zaprezentowała się rekordowa liczba – ponad 60 osób.   

REKLAMA

Mówi Stefan Prusik, wójt gminy Lelis.

Tegoroczna edycja była wyjątkowa. Trwała trzy dni podkreśla Bartosz Podolak, dyrektor CK – BiS.  

Imprezę zainaugurował występ zespołu folklorystycznego 'Nowe latko’, który działa przy Centrum Kultury – Biblioteki i Sportu w Lelisie od 1996r.  

Regionalny Przegląd Harmonistów i Skrzypków Ludowych 'Kurpiowskie granie’ odbył się 2 października.

granie

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT