XVI Ogólnopolska Konferencja Bibliotek Niepublicznych i Publicznych Szkół Wyższych

REKLAMA

’Strategia biblioteki. Czas kryzysu – czasem wyzwań dla bibliotek’ to tytuł XVI Ogólnopolskiej Konferencji Bibliotek Niepublicznych i Publicznych Szkół Wyższych organizowanej w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce.  

REKLAMA

Spotkanie odbędzie się w dniach 11-12 września 2014r.

Zapraszała Anna Sobiech, dyrektor biblioteki WSAP.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT