XVI Mistrzostwa Klubu OKKK

REKLAMA

Po raz szesnasty karatecy trenujący w Ostrowskim Klubie Karate Kyokushinkai mieli możliwość sprawdzenia swoich sił w turnieju o mistrzostwo klubu. W tym roku w 16. Noworocznym Turnieju wystartowało 60 najmłodszych zawodników i zawodniczek. Rywalizacja była zacięta.

REKLAMA

Najlepszymi zawodnikami w tym roku okazali się Tomasz Parafiński i Ewa Pasek. Obydwoje wywalczyli pierwsze miejsca w kumite oraz pierwsze miejsca w kata. Również pozostali zawodnicy zaprezentowali wzorową postawę sportową. Dla wielu z nich był to pierwszy start w życiu w zawodach sportowych.

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT