XV Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki

REKLAMA

Sześć reprezentacji rywalizowało w XV Mistrzostwach Miasta Ostrołęki Szkół Średnich o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki. Wygrali siatkarze z III LO.

REKLAMA

Dwudniowe zawody zakończyły się dzisiaj w hali im. A. Gołasia. Drugie miejsce zajęła ekipa z I LO, a trzecie z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2.

Rywalizację podsumował Robert Juchniewicz, dyrektor Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej.

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT