XIV Przegląd Twórczości Domów Pomocy Społecznej 'Pożegnanie lata 2011” odbył się 7 września w Ostrołęce (zdjęcia)

REKLAMA

Tegorocznej edycji przyświecało hasło 'Z melodią przez życie. Swój dorobek artystyczny zaprezentowało 16 zespołów. Mówi Janina Brzozowska, dyrektor ostrołęckiego DPS-u.

REKLAMA

Po raz pierwszy w imprezie uczestniczyły również środowiskowe domy pomocy.

’Pożegnanie lata 2011” w Domu Pomocy Społecznej w Ostrołęce zakończyło wspólne spotkanie przy muzyce i ognisku. Honorowy patronat nad przeglądem objął prezydent miasta Janusz Kotowski.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT