XIV Mistrzostwa Ostrołęki w Jedzeniu Pączków

REKLAMA

12 lutego Tłusty Czwartek. Tradycyjnie na scenie przy Kupcu odbędą się Mistrzostwa Ostrołęki w Jedzeniu Pączków. Będzie to XIV edycja.

REKLAMA

Zwycięzcą zostanie osoba, która zje najwięcej pączków w ciągu 20 minut.

Zapisy chętnych prowadzone są przed zawodami (od godz. 9.30 do godz. 9.50). Trzeba mieć ze sobą dowód osobisty.

Początek zabawy o godz. 10.00. Na zwycięzców czekają nagrody.

Przypominamy, że w ubiegłym roku wygrał Rafał Laskowski, zjadł w wyznaczonym czasie 14 pączków.

Na Mistrzostwa zaprasza redakcja 'Tygodnika Ostrołęckiego’.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT