XIII Dożynki Gminno-Parafialne w Baranowie

REKLAMA

 

Powiększ

REKLAMA

XIII Dożynki Gminno-Parafialne w Baranowie rozpoczeły się mszą świętą z oprawą orkiesty dętej z OZP W Bogatem.

Następnie w amfiteatrze GOSKSiR wójt gminy Henryk Toryfter tradycyjnie już podzielił się chlebem z mieszkańcami gminy i zaprosił do dalszej części świętowania święta plonów.

 

(rk)

zdjęcia Robert Cauari

{gallery}dozynki_baranowo2012{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT