XI Konkurs dla dzieci na kartkę świąteczną Wojewody został rozstrzygnięty

REKLAMA

Rozstrzygnięto jedenastą edycję konkursu na kartkę świąteczną wojewody skierowanego do podopiecznych mazowieckich całodobowych placówek opiekuńczo-wychowawczych. Zwyciężyła praca piętnastoletniej Natalii z Łazisk. Ręcznie robiona świąteczna kartka z życzeniami Wojewody zostanie przekazana Andrzejowi Dudzie, Prezydentowi Rzeczpospolitej Polskiej. Jej elektroniczną wersję otrzymają także przedstawiciele samorządów i pracownicy urzędu.

REKLAMA

Mówi Ewa Filipowicz, rzeczniczka wojewody mazowieckiego.

Placówka opiekuńczo-wychowawcza, której podopieczną jest autorka zwycięskiej kartki, otrzyma od organizatora laptop, a Natalia – indywidualną nagrodę – tablet.

Wyróżnienia konkursowe zdobyli:

    Krzysztof (lat 13) z Gostynina,
    Kasia (lat 10) z Jasieńca Iłżeckiego Dolnego,
    Kasia (lat 13) z Jasieńca Iłżeckiego Dolnego,
    Maksym (lat 12) z Warszawy,
    Kacper (lat 9) z Węgrowa.

Osoby wyróżnione otrzymają od organizatora karty podarunkowe, a ich kartki zostaną wysłane do najważniejszych osób w państwie.

Dodatkowo Rzecznik Prasowy Wojewody Mazowieckiego wyróżnił także kartki przygotowane przez:

    Pawła (lat 17) z Warszawy,
    Piotra (lat 14) z Ruszkowa.

Osoby wyróżnione otrzymają upominki, a ich kartki zostaną wysłane do mediów.
 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT