występ Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego

REKLAMA

Dziś w Ostrołęckim Centrum Kultury  odbędzie się występ Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Koncert pt. 'Przechadzki Wiedeńskie i Okoliczne” rozpocznie się o godz. 17.00.

REKLAMA

Podczas spotkania żołnierzom, którzy służyli w Iraku i Afganistanie zostaną wręczone przyznane postanowieniem Prezydenta RP odznaczenia  'Gwiazda Iraku” i 'Gwiazda Afganistanu”.

Na koncert zaprasza WKU w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT