Wystawa węgierska w Muzeum KK

REKLAMA

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na wernisaż wystawy pt.’Puszta węgierski bezkres”, który odbędzie się 26 lipca o godzinie 14. Mówi Agnieszka Kowalewska.

REKLAMA

Wystawa została przygotowana m.in. przez Węgierski Instytut Kultury w Warszawie, Park Narodowy Hortobágy w Debreczynie,  Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu, Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce, Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie, Kampinoski Park Narodowy w Izabelinie oraz Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT