Wystawa rzeźb Michała Selerowskiego w Galerii Ostrołęka

REKLAMA

Kilkadziesiąt osób zgromadziło się w Galerii Ostrołęka na wernisażu wystawy Michała Selerowskiego.

REKLAMA

O tym co można na niej zobaczyć mówi sam artysta:

Pochodzący z Zambrowa rzeźbiarz to absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Swoje dzieła w przestrzeni prezentuje od 2007 roku, z czego część z nich można podziwiać w Ostrołęce.

Wystawę rzeźb można podziwiać do 30. sierpnia w Galerii Ostrołęka.

Michał Winiarczyk

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT