Wystawa poplenerowa – wernisaż 6 grudnia

REKLAMA

6 grudnia w Galerii Ostrołęka odbędzie się wernisaż wystawy VI Kurpiowskiego Pleneru Malarsko Literackiego. W przedsięwzięciu, które odbyło się na terenie gminy Kadzidło wzięło udział  20 malarzy. Mówi Zenon Kowalczyk, kierownik Galerii Ostrołęcka.

REKLAMA

Poetów natomiast reprezentowała grupa kilkunastu twórców.

Wernisaż rozpocznie się o godz. 19.

Kurpiowski Plener Malarsko Literacki Kadzidło 2012 został zrealizowany w ramach projektu współfinansowanego przez samorząd miasta wyłonionego w konkursie ofert organizacji pozarządowych.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT