Wystawa fotografii Tomasza Lendo

REKLAMA

’No Dishonor” to tytuł wystawy fotografii Tomasza Lendo, która w piątek 15 grudnia zostanie otwarta w Ostrołęckim Centrum Kultury. Na ekspozycję złożyły się portrety wybranych zawodników gali sztuk walki wykonane przed i po pojedynku.

REKLAMA

Ostrołęcki fotograf wykonuje prace w charakterystycznym tylko dla siebie klimacie. Uczestnicy spotkania mogą zatem liczyć na osobliwe doznania artystyczne.

Wernisaż rozpocznie się o godzinie 18.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT