Wystawa fotografii Pawła Krupki

REKLAMA

Wernisaż wystawy fotografii Pawła Krupki odbędzie się w środę 9 września w Caffe Fusy w Ostrołęce. Rozpocznie się o godzinie 19. Zaprasza Daniel Ejsymont z Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego.

REKLAMA

Wystawę można będzie oglądać do końca września.
Warto dodać, że kilka dni temu Paweł Krupka został laureatem I miejsca w konkursie fotograficznym pt. 'Mielec – miastem lotnictwa”.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT