Wystawa fotografii członków OTF

REKLAMA

W holu Ostrołęckiego Centrum Kultury czynna jest wystawa fotografii członków Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego. Prezentuje wybrane zdjęcia, które powstały w 2019 roku.

REKLAMA

Wernisaż wystawy odbył się w miniony piątek.
 

Wystawa obchodzi w tym roku jubileusz 10-lecia. Mówi Adam Wołosz, pierwszy prezes OTF.
 

Ekspozycja prezentuje prace 29 członków OTF-u.
 

Mówił Zenon Kowalczyk, kierownik Galerii Ostrołęka.

fot. Anna Suchcicka

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT