Wystawa fotografii członków Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego prezentowana jest w holu Ostrołęckiego Centrum Kultury.

REKLAMA

Jej wernisaż odbył się 10 czerwca.

REKLAMA

Ostrołęccy pasjonaci fotografii tym razem zmierzyli się z martwą naturą, której tematem przewodnim były przedmioty codziennego użytku m.in. szczotki, łyżki, czy krzesła.

Podkreślił Adam Wołosz, prezes OTF.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT