Wyprzedzała rowerzystę, uderzyła w leżące przy drodze drzewo

REKLAMA


 
Mieszkanka powiatu ostrołęckiego w zaawansowanej ciąży trafiła do szpitala po tym jak straciła panowanie nad autem po wykonaniu manewru wyprzedzania rowerzysty i uderzyła w znajdujące się na poboczu pocięte drzewo.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek.

REKLAMA

Mówił podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy ostrołęckiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT