Wypadek w miejscowości Wejdo

REKLAMA

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku zderzenia dwóch samochodów.     

REKLAMA

Do wypadku doszło dzisiaj o godz. 5.30 w miejscowości Wejdo gmina Łyse. Kierujący oplem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z volvo. Ranne zostały dwie osoby podróżujące volvo, w szpitalu została jedna z nich.    

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT