Wypadek na trasie Łomża-Ostrołęka

REKLAMA

Powiększ

W dniu dzisiejszym, kilkanaście minut po godz. 19.00 kierujący samochodem marki volkswagen, na prostym odcinku drogi Łomża – Ostrołęka w okolicach Laskowca zjechał do rowu. Kierowca auta został zabrany do szpitala, Prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość. Trwają czynności w celu wyjaśnienia okoliczności wypadku, więcej informacji  podamy niebawem.

REKLAMA

(RK)

foto Robert Causari

{gallery}wypadek_laskowiec1{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT