Wypadek drogowy na trasie Ostrołęka – Łomża

REKLAMA

60-latek trafił do szpitala po tym jak jego vw polo uderzył w drzewo. Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Łomży ustalają okoliczności zdarzenia.

REKLAMA

Do wypadku doszło wczoraj kilka minut po godzinie 14 na trasie 61 pomiędzy Rydzewem a Drogoszewem.

Poinformowała Urszula Brulińska z łomżyńskiej policji.

KJ

fot. Paweł Krupka

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT