Wypadek – kierowca trafił do szpitala

REKLAMA

Jedna osoba trafiła do szpitala  w wyniku obrażeń jakich doznała w wypadku, do którego doszło w sobotę na drodze z Suchcic do Gucina w gminie Czerwin. Samochód osobowy na zakręcie zderzył się z jadącym z naprzeciwka ciągnikiem rolniczym wyposażonym w zgrabiarkę. Ostatecznie auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo.

REKLAMA

Informuje aspirant Bożena Piersa z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.  Dalsze czynności w sprawie prowadzą policjanci z Czerwina.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT